Menu

Sraz klanu 2021

Letní sraz 2021
jel bych 16.7. - 18.7.2021 [0/0%]
jel bych 23.7. - 25.7.2021 [0/0%]
je mi to jedno [1/100%]
nepojedu [0/0%]
jiný termín [0/0%]
Počet hlasů: 1

Archív článků

CZWSM

Máme i klan lodí CZECH WARSHIPS MASTERS - odkaz na web klikem na erb.
 

 

Propagace

Návštěvy

Email

O klanu

Klan CZTM vlastně započal .........inu přečtěte si sami, co napsal kdysi Majky
 Lovu zdar Tankisté!

Nastal ten ideální čas, abych sepsal takové naše první klanové hlášení o jeho historii, zajímavostech a současnosti.

Nejprve bych začal u toho, jak náš milovaný klan vlastně vznikal, rozkoukával se a začal působit na scéně naší oblíbené hry Word of Tanks. Klan 1CZPD jak jistě všichni kmenoví hráči ví, vznikl počátkem září roku 2012 našim zbožnovaným velitelem WillFey (Alešem) za spolupráce starých bojovníků Ppalosse a Toskanyho, kteří jsou součástí aktuálního vedení. Ovšem klan se vydal špatnou cestou a šel po kvantitě místo po kvalitě. Vše se začalo měnit od ledna, kdy se konečně klan začal rozhoupávat, ať už kvůli stránkám, velké díky patří Caaarovi, či díky teamspeaku, což ukázalo naši budoucnost. Nyní je povinné navštěvovat tento program pravidelně, každý den pokecáte se svými přáteli, spolubojovníky, domluvíte si četičky, rotičky, turnaje apod. Místo kvantity se začalo dávat spíš na kvalitu, kdy jsme z nějakých 98 hráčů udělali nyní sotva čtyři desítky vojáků. A snažíme se ukázat, že i v Česku existují dobré klany kromě BIA a CSA :-D

A co současnost? Jak to u nás šlape a funguje?

V posledních měsících se klan zaměřil na sehrávání hráčů, expení tanků, dosažení nějakého slušného výsledku na evropské scéně. Zúčastnili jsme se turnaje Super 6, kde jsme bohužel žádný velký boom neudělali. Druhý turnaj WG scény byl s tanky 2. úrovně, zde jsme se slušně prali a probojovali se do 3 kola, což myslím, že na sehranost našeho klanu, je pěkný výsledek. V neposlední řadě se každý týden snažíme zúčastňovat ESL turnajů GO4WOT a v posledních týdnech u FunCupů 3/3, kde můžeme poměřit síly s kompletní evropskou špičkou WoT. Při těchto turnajích zatím bylo našim největším úspěchem TOP 128, což je na poměr skvělých týmů a naší nezkušenosti moc vydařený výsledek, ovšem v budoucnosti máme v plánu vyhrát i nějaké ty goldíky J . Jako je snad v každém slušném a špičkovém evropském týmu samozřejmostí, tak i u nás se pravidelně jezdí jednotlivé čety plus klanové roty, kde se hráči sehrávají společně a seznamují se. Začínali jsme na rotách tieru 6, kde již nyní porážíme snad každého soupeře a proto jsme se posunuli o něco výš a to na tier 8, kde taktika je úplně jiná, proto zatím výsledky nejsou tak přesvědčivé, ale nejsou ani děsivé. Vše chce jenom cvik. Proto musíme trénovat!

A co nějaké ty zajímavosti?

Náš klan se spojil s klanem Red Scorpions, s kterými spolupracujeme na zlepšení schopností, předáváme si rady a zkušenosti. Časem bychom rádi společně zabrali nějaké slušné území na globální mapě světa tanků. Dále máme vlastní klanovou hymnu, která vznikla jednou při našich klasických pijáckých rotách, odkaz zde: http://www.youtube.com/watch?v=4oowrzx7T0M .No a asi tou největší zajímavostí bylo opuštění klanu od zástupce velitele Deathmania při jednom večerním hraní. Samozřejmě je zpět, ale rozhovor a podrobnosti o tomhle zážitku a neskutečné srandě vám přinesu v rozhovoru s hlavním aktérem.

To by bylo pro dnešek asi vše, pokud kdokoliv z klanu má nějaké návrhy, co zahrnout do klanového hlášení, připomínky, či by chtěl psát, ať se jen zmíní.

Účelem války není padnout za vlast, ale donutit ty na druhé straně, aby padli za tu svou!!!

Váš spolubojovník Majky.


Znaky klanu 1CZPD - garážový a na tanku


 


(Klan 1CZPD již v tuto chvíli neexistuje a byl sloučen s klanem EVRA. Poznámka Caaara)
 A jak to bylo dál?

Z důvodu potřeby něco změnit, se hráč Caaara rozhodl odejít z klanu (13.8.2013) a založit si svůj malý klan, jen pro pár lidí, kteří se rozhodli odejít také, zejména rodina a pár přátel. Nejprve jsme založili klan s názvem Parchanti, ale pro potíže s názvem hlavně na Teamspeaku, jsme po dlouhém boji došli k názvu "Czech tanks masters" - CZTM. Jelikož klan nešlo přejmenovat stejně, muselo dojít k malé úpravě názvu klanu a tím byl 1CZTM. Všichni hráči, Caaara,Vlasekf, Cabajka, AlinSloupek, Simanski, Mardock, Tankerpro, Deathmania, Sabtanks a samotný velitel 1CZPD WillFey (dnes WillFey7).
Hráči Deathmania a Tankerpro z různých důvodů již opustili náš klan.
Dohodli jsme se, že všichni si budeme rovni, proto se Caaara stal velitelem - někdo to dělat musí a ostatní budou zástupci. Toto jsme si řekli doživotně a navíc jsme se dohodli, že budeme rize český klan (kvůli srazům) a neměli jsme potřebu se rozrůstat.

No a začal výběr loga. U parchantů byl původní znak ještěr - RAPTOR. Dále probíhal výběr z různých návrhů:


 

A jaký vyhrál? To dnes již víte.
Postupem času, se začali hlásit hráči a tak jsme začali nabírat nové členy a náš klan se neočekávaně rozrůstal. Začaly se jezdit CW, týmové bitvy a po dosažení 95 hráčů v klanu a po několikerém odmítnutí Slovenských hráčů, byla založena druhá divize 2CZTM. Ta umožňuje i hráčům SK být v našem klanu.( Jenomže klan s názvem 2CZTM v tu dobu již existoval, proto za úplatu náš klan koupil tento název i s pár hráči (jak podivuhodné, že se někdo trefil do názvu v nejméně vhodný okamžik)). Velitelem klanu 2CZTM se stala Sabtanks a pod vedením Caaara a menších útrapách se druhý klan také začal pomalu rozrůstat.

Bylo vytvořeno logo klanu, které je hojně používáno v klanových videích. Nahlédnout můzete zde:
Na srazu v únoru 2014 - v  Horním maxově, začala u pivka vznikat klanová hmyna, která byla zdárně dokončena v průběhu měsíce září 2014. Jak to nakonec celé dopadlo? Můžete polemizovat zde:  

V dnešní době - říjen 2014 máme dvě divize a s většími, či menšími úspěchy válčíme na poli bitevním. CZTM dokonce vlasnilo i mapy na CW (Globální mapa), ale konkurence je obrovská, takže se nám nepodařilo mapy dosud udržet.
Hlavním důrazem klanu je kamarádský a přátelský přístup a společné srazy, které se konají dvakrát do roka a spoluhráči se blíže poznají. Srazy dělají klan klanem a kdo ještě nebyl, mohl by pouze litovat. Možná jednou vyprodáme i Lucernu :-)

Jinak hráči klanu jsou aktivní též na poli výtvarném a soutěživém. Peagus byl dokonce se svými videi sledován lidmi z WG a jeho odkaz na video byl dokonce na hlavní stránced WOT ( videa jsou zde )
 


Vlasekf a Caaara se zúčasnili i několika soutěží na poli grafickém a Caaara dokonce získal 13.místo v soutěži "vylodění v Normadii".
 


Grafika ke dni Gamescom 2014
 

                        Doufám, že se náš klan bude nadále rozrůstat a úspěchy na sebe nenechají dlouho čekat. Stopa na bojištích WoT je již zcela jistě zanechána.
Caaara 8.10.2014
correction - Titlik 


 

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat